אולפלקס 3 חוות דעת ומידע – האם אפשר לשקם את השיער?

שיקום שיער אולפלקס 3 חוות דעת

אם לא שמעתם על אולפלקס, איפה הייתם?! מאמר זה כולו מוקדש כולו לתת לכן מידע וחוות דעת מקצועית על אולפלקס 3 – Olaplex 3 Hair Perfector.
אולפלקס 3 הינו מוצר אחד מתוך סדרת המוצרים של אולפלקס, המיועד לטיפול ביתי שבועי המבטיח להבריא שיער חסר חיים, דהוי ויבש. האם זה אפשרי או שחייבים להסתפר ולחכות לצמיחה חדשה מדוע הטיפול באולפלקס זכה לפופולריות בתעשיית טיפוח השיער? אולפלקס 3 חוות דעת מקצועית.

מידע כללי

אולפלקס 3 מכוון לקשרים הדיסולפידים של השיער. קשרים אלו אחראים על שלמות מבנה השיער. למרבה הצער, הקשרים הללו ניזוקים בקלות אחרי טיפולים כימיים בשיער כמו גם פנים תכופים, חום מוגזם וישיר על השיער וכדו’.
כאשר הקשרים הללו נשברים, השיער נחלש, נשבר וכתוצאה מכך השיער מתייבש, נוטה לפריזיות ומראה כללי דהוי וחסר חיים.

Olaplex No. 3 אולפלקס 3 מכיל מרכיב פעיל פטנט ייחודי בשם Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate.

מרכיב זה פועל על ידי קישור מחדש של קשרי הדיסולפיד השבורים ובכך מבטיח חזרה שיפור חוזק השערות. אולפלקס 3 לא רק מבטיח שיפור חוזק השיער, אלא גם משפר את הגמישות ובריאותו הכללית.

 

מה שונה אולפלקס 3 ממסכות אחרות?

נשים בעלות שיער לא בריא התנסו לא מעט במסכות שנועדו לשיקום שיער, נחלו אכזבה – בד”כ מבחינים בשיפור מסויים במראה השיער, אך כבר אחרי ימים ספורים, מראה השיער שב לקדמותו!
הסיבה לכך היא שמסכות הללו לא בנו קשרים שנשברו בסיב השיערה, אלא המקרה הטוב השפיעו על המעטפת החיצונית באופן זמני.

אולפלקס מס’ 3, חודר לשכבות הפנימיות ושם פועל לקישור מחדש של הקשרים השבורים, זאת על ידי מרכיב פעיל המוכר כפטנט “Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate” המבטיח לתת מענה לנשים בעלות שיער יבש ושרוף, דק ושביר, עם קצוות מפוצלים, נטיה לקרזול לא רצוי. אולפלקס 3 פונה לנשים המבקשות פתרון לשחזר את השיער הטבעי והברק הטבעי ולהחזיר את השיער למצבו הבריא.

 

תוצאות ומהפך – אולפלקס 3 חוות דעת ספרית

ספרית שהחליטה לעשות את הטיפול הביתי באולפלקס 3 על לקוחה עם שיער דק אך עם הרבה נפח, שיער דהוי מאוד ויבש. בשיער שלה הופיעו קירזולים לא רצויים באזורים הסמוכים למצח. היא נואשה כבר מלחפש פתרון אמיתי ושורשי שיחזיק מעמד יותר מכמה ימים וזה לפני שהיא פונה לגזירת רב שיערה.

הלקוחה נשארה עם החומר על השיער למשך לילה, כפי שהנחתה אותה הספרית שלה. למחרת בבוקר שטפה את השיער וחפפה עם השמפו והמרכך הרגיל שלה. הלקוחה סיפרה בשמחה שכבר כשהעבירה את אצבעותיה, הרגישה מיד הבדל במרקם שלו.
“השיער הרגיש רך וחלק הרבה יותר, והריח של Olaplex  3 הוסיף הרגשה נעימה. מבחינת מראה, השינוי היה מרשים.
השיער קיבל המון ברק בריא שהיה חסר קודם – משיער דהוי לשיער עם חיים! הקרזול והיובש פינו מקומם לגלים הטבעיים. זה היה כאילו אולפלקס 3 הקים את השיער שלי לתחייה”.

חשוב לציין! על מנת  לשמר את התוצאות אולפלקס מדגישים שאין לותר על טיפולי אולפלקס במספרה בהתאם להמלצת הספר. כמו כן מומלץ להשתמש באולפלקס 3 על בסיס קבוע פעם בשבוע.

 

אולפלקס וקיימות

אולפלקס הוא מוצר 100% טבעוני ונטול אכזריות, המתאים לערכיהם של צרכנים המודעים לנושא הקיימות. יתר על כן, הוא אינו מכיל מסיליקונים, סולפטים, פתלטים, אלדהידים, פורמלדהיד וגלוטן.
בנוסף להיותו נקי, OLAPLEX הוא גם נקי מאלרגנים נפוצים רבים כגון גלוטן, סויה, אגוזים.
אולפלקס 3 ~ שיקום ביתי של השיער 100 מ"ל OLAPLEX
שיקום ביתי של השיער OLAPLEX מספר 3 100 מ”ל

איפה רוכשים אולפלקס?

רוכשים בהיירליין הכל לספר! בגלל המחירים, השירות והמקצועיות.

הקלקי כעת לרכישת אולפלקס 3 

סט אולפלקס לשימוש ביתי  כעת במבצע!

אולפלקס טיפול ביתי

 

חברת הֶיירְלׇיְין הכל לספר ממשיכה לתת מענה מלא לצורכי הלקוחות.
יש לך שאלה לגבי שיקום השיער בעזרת הטיפול המהפכני ? צור/י קשר עם נבחרת המומחים של היירליין.

דילוג לתוכן
0