כיצד בוחרים שמפו לשיער?

בחירת שמפו לשיער

האם אנחנו באמת מסוגלים לדמיין את חיינו ללא שמפו? מרבית הסיכויים שלא, אבל לעתים קרובות אנחנו מגלים שישנם תכשירי שמפו שפשוט לא מתאימים לשיערנו.

בדיוק כמו שכל אחד ואחת מאיתנו הוא אדם שונה, יחיד ומיוחד, כך גם עור הקרקפת והשיער מגיבים שונה לכל תכשיר ותכשיר. מרגישים שהשיער לא מסתדר כמו תמיד אחרי החפיפה? השיער יבש ופגום? הקרקפת מגרדת? ייתכן מאוד שאתם זקוקים לשמפו חדש!

כיצד בוחרים את השמפו הנכון?

למען האמת שדי קשה לנחש מה השמפו הנכון, אלא אם מדובר בתופעות מוכרות שעבורן ישנם תכשירים מסוימים. כך לצורך הדוגמה, אם שיערכם סובל מיובש ניכר, אז הרי שמומלץ לשקול לעבור לשימוש בשמפו ללא מלחים. תכשירי שמפו רבים כוללים רמות גבוהות של נטרן שלעתים עלולות להזיק לאנשים בעלי שיער וקרקפת רגישים.

נוסף על כך, אם אתם צובעים את שיערכם בגוונים בהירים, אז ייתכן מאוד שהשמפו המתאים ביותר עבורכם יהיה שמפו סילבר בעל פיגמנט סגול השומר על גווני הבלונד ואף מסייע לשמר שיער בעל צבע בהיר טבעי ושיער שיבה.

אז מבלי לבזבז עוד זמן על מילים, הנה כמה טיפים יעילים!

מתגרדים אחרי המקלחת? צריכה להידלק נורה אדומה

החלו לכם גירודים משונים בעור הקרקפת? ייתכן מאוד שהשמפו שבחרתם לעצמכם עושה לכם גירוי או מייבש את העור. במקרים אלו מומלץ לעבור לתכשירים עדינים ללא נטרן או לתכשירי שמפו המיועדים כנגד קשקשים.

שילובים זה נחמד, השאלה לאן אתם מכוונים

ניתן למצוא כיום מגוון רחב של תכשירים הכוללים שמפו ומרכך בו זמנית. מדובר במוצרים מעולים שמאפשרים לנו גם לנקות את שיערנו וגם להקנות לו מרקם כך כמשי.

אך אם אתם מרגישים שהשמפו עם המרכך הפסיק להשפיע כבעבר, אז מומלץ להפריד בין השניים ולהקפיד על רכישת שמפו לחוד ומרכך לחוד. לרוב כאשר ישנו שילוב, אחד מן המוצרים נוטה לאפקטיביות פחותה יותר מאשר במוצר נפרד.

בעלי שיער מתולתל התפקדו!

בעלי שיער מתולתל ושובב? מרבית הסיכויים שאתם מרגישים שלעתים שיערכם נוטה ליובש קיצוני. הסיבה לכך נעוצה במבנה השיער שלרוב חוסם את השומניות הקיימת בקרקפת. במקרים אלו מומלץ להיעזר בתכשירי שמפו בעלי לחות גבוהה.

צריכים להתייעץ? השאירו לנו פרטים או התקשרו: 072-3356688 ונציג hair line ישמח לסייע!

דילוג לתוכן
0