הכל על פן איתמר 4600 ומדוע הפך למוביל בשוק

פן איתמר 4600

הפן של איתמר 4600

מה הפך את פן איתמר 4600 – “הפן של איתמר” להיות מייבש השיער בין המובילים בשוק ולמותג בינלאומי?

לפני כן כדאי להבין מה הדברים החשובים במייבש שיער:

האם הפן מקצועי?

מה עוצמת המייבש?

האם הוא מייבש את השיער במהירות?

האם בזמן פעולת הייבוש והעיצוב הוא גורם להחלשת השיער וליובש וקצוות מפוצלים?

ועוד שאלה חשובה במיוחד לצרכנים שמשתמשים בתדירות גבוהה- האם הפן חסכוני בחשמל?

והאם הוא עמיד לטווח ארוך?

מדוע דווקא פן איתמר 4600

כעת ניתן להסביר כאן מדוע פן איתמר 4600 הפך לכל כך מבוקש ומוערך גם בקרב בעלי המקצוע; ספרים ומעצבי שיער.

הפן הוכח כבעל עמידות לאורך שנים, ולמעשה הפן האמין והחזק ביותר שקיים בשוק!  פן איתמר 4600 הינו פרי מחקרים של שנים ארוכות ועבודה מול מספרות מובילות באיטליה.  היצרנית הינה PARLUX מאיטליה מייצרים את הפן בייצור מיוחד ל “איתמר” ישראל.

זרימת האוויר הנכונה ומהירות הייבוש של הפן של איתמר 4600  מבטיחה את מידת הלחות הנכונה לייבוש מהיר ומבלי לייבש את השיער ולהחליש אותו.

עוד דבר מהותי שהביא להצלחתו המסחררת הינה טכנולוגיית היונים השליליים, שתוכל למצוא בפן איתמר 4600. היונים השליליים למעשה מנטרלים את החשמל הסטטי. הטכנולוגייה מסייעת לייבוש מהיר יותר, מבלי לייבש אותו יותר מדי. קרמיקה ויונים שליליים מקרינים חום ישיר לתוך השיער ושומרים על הלחות והברק הטבעיים שלו.

הפן של איתמר בנוי ממנוע וחומרים חזקים בכדי לתת מענה לעבודה אינטנסיבית, לשעות עבודה ארוכות ותובעניות.  מנוע איטלקי חזק של חברת PARLUX בעל הספק מנוע גבוה במיוחד 2200-2500  ואט SuperTurbo. לעבודה מקצועית במספרות וגם לשימוש ביתי.

מייבש שיער איתמר הוא קל ושקט, מגיע עם משתיק קול להפחתת הרעש  ללא שינוי בעוצמת הרוח והחום.

קניית מייבש שיער באיכות גבוהה תגרום לך לחיסכון בזמן יקר בבוקר לפני היציאה. בנוסף, תבטיח הגנה על בריאות השיער והתסרוקת שלך ותחזיק מעמד זמן רב יותר. אם השימוש בו הוא יומיומי, חייבים לבחור את הטוב והאמין ביותר.

לסיכום

מייבש שיער מקצועי של איתמר 4600, בהחלט טוב יותר מרבים אחרים. הוא מאפשר ייבוש שיער מהיר לפני ייבוש השיער יתר על המידה, בעל טכנולוגיית היונים והקרמיקה וגם מנוע מהדור האחרון.

עיצובי שיער והתסרוקות תלויים בדברים רבים ושונים, אך מייבש השיער הוא הראשון שבהם מסיבה זאת חשוב לבחור אותו בקפדנות. ומאחר וידוע שמייבשי שיער עלולים להזיק לשיער, חשוב לבחור במייבש שיער טוב השומר על בריאות השיער.  הפן של איתמר מיועד למי שרוצה “סוס עבודה” מנצח שישרת אותך לאורך שנים, אמיד, איכותי ומקצועי.

כמה נתונים נוספים שכדאי לדעת: הפן מגיע עם 2 פיות , 4 דרגות חום ו2 מהירויות.  בעל ידית אחיזה ארגונומית למניעת התעייפות של היד.

המכשיר המקורי ובאחריות שנה של היבואן הרשמי – איתמר ישראל.  כבר יצאו חיקויים לשוק , אז שימו לב ממי אתם רוכשים ובכללי היזהרו מחיקויים!

דילוג לתוכן
0