הקסם של שמן ארגן

שמן ארגן - מרוקן אויל - שמן מרוקאי -mroccanooil - שיקום שיער - היירליין הכל לספר

שמן ארגן המוכר גם בשמו – שמן מרוקאי הוא שמן צמחי המופק מאגוזי עץ הארגן שמקור צמיחתו הוא ברצועה צרה הנמצאת בחצי מדבר בין החוף האטלנטי של מרוקו והרי האטלס. העצים קיימים כבר מיליוני שנים והם משמשים כחלק חשוב במערכת האקולוגית של מרוקו וכמקור הכנסה משמעותי לתושבים המקומיים. אחת מהתכונות המדהימות של העץ שהוא יכול לחיות עד כ- 200 שנים!!!

כיצד מופק שמן ארגן:

עץ הארגן מצמיח פירות קטנים, בתוך הפרי ישנו אגוז קשה ומבריק ובתוכו ישנם בין אחד לשלושה זרעים קטנים. מזרעים אלו מפיקים את השמן.

יתרונות וכיצד עוזר בטיפוח השיער?

סגולות הפלא של הריפוי והטיפוח התגלו כבר לפני הספירה. לעולם הטיפוח ומעצבי השיער התגלה השמן בזכות חברת שמן מרוקאי – MOROCCANIOL החברה הישראלית אשר פרצה גבולות ופיתחה סדרת מוצרים בעלי פורמולות חדשניות המבוססות על מרכיב שמן הארגן.

גברת טל כרמן מייסדת החברה חוותה יום אחד טיפול שפגע בשיערה וגרם לנזק גדול לשיער שלה. חברה המליצה לה לעשות טיפול באמצעות שמן טיפולי מיוחד ולאחר שניסתה וראתה את האפקט המדהים החליטה לפזר את הבשורה של השמן בכל העולם. חברת שמן מרוקאי הייתה הראשונה להביא את הבשורה וליצור מוצרים חדישים שלא היו כמותם עוד בעולם.

סוד הקסם של השמן הוא בעקבות המרכיבים שמיוחדים שלו :

בעל כמות גובהה של נוגדי חמצון, מועשר בחומצות שומן חיוניות וויטמין E. כשמשתמשים בו בטיפוח שיער הוא מגדיל בטבעיות את גמישות השיער, מחזיר ברק, מגן מקרינת UV ומנטרל רדיקלים חופשיים.

הדרכים בהם ניתן להשתמש בשמן בטיפוח השיער?

  1. כקונדישנר:

           שמן מרוקאי עשיר בחומרים מזינים וויטמינים כמו ויטמינים A, C ו- E נוגדי חמצון      

           וחומצות שומן אומגה 6. מרכיבים אלו מזינים את סיבי השיער, מרככים אותו, עוזרים  

           במניעת קצוות מפוצלים ומחזירם לו את הניצוץ הטבעי.

2.כתרסיס מגן חום:

השמן משתמש כמגן חום טבעי בזכות ההזנה שמספק ועוזר בשימור החלקת השיער המבוצעת על ידי מחליק שיער או מייבש שיער ומברשת פן.

3. מסיכה לשיער:

תכונות העל של השמן עוזרות לשיקום שיער פגום אשר ניזוק בשימוש במוצרים כימים ומייבשי שיער. מומלץ למרוח בין 15 – 30 דקות את השמן על השיער, תהליך זה עוזר בהבראת סיבי השיער ומחדש את הברק, הגמישות והרכות של השיער.

4. שמן לשיער:

שימוש בשמן חיוני בשגרת טיפוח השיער, עוזר לשמור על חוזק והניצוץ של סיבי השיער. שמן מרוקאי הוא מוצר באיכות גבוהה החודר אל תוך סיבי השיער בזכות מרכיבי הזהב הקיימים בו. שימוש קבוע עוזר לשמור על איכות שיערך ומונע נזקים.

5. עיצוב שיער:

אחד מיתרונותיו הגדולים של השמן שהוא מונע פריזים ושיער קופצני. לכן ניתן להשתמש בו לעיצוב תסרוקות ובמיוחד מומלץ לבעלות שיער מתולתל אשר שימוש בו עוזר לעצב את התלתלים במראה טבעי ללא שוונצים.

6. טיפול בקרקפת:

נוגדי החמצון עוזרים במניעת קשקשים, אדמומיות בקרקפת וגירוד לא נעים בקרקפת. שימוש קבוע במרוקן אויל יעזור במניעת כל אלו.

לא בכדי שמן מרוקאי נקרא גם “הזהב הנוזלי” כל תכונות הפלא שלו והפתרונות שהוא מספק לכל כך הרבה דרכי טיפוח הביאו אותו להיות בטופ העולמי. מעצבי שיער בכל העולם משתמשים בו על בסיס קבוע ומיליוני אנשים בעולם כבר גילו את יכולות הזהב שלו. לכן מומלץ לכל מי שעוד לא גילה את המוצר הזה לנסות ולראות איך כמו קוסם שמבצע קסם ומשאיר אותך פעור פה גם שימוש בשמן הארגן יעשה את אותה פעולה.

לכל סדרת המוצרים של החברה ניתן ללחוץ כאן. חברת הירליין הכל לספר הינה משווק מורשה של moroccanoil . אנו שמחים להיות לרשותכם ולתת מענה לכל שאלה שהיא בזכות הידע המקצועי שלנו שנצבר כמר מעל ל- 30 שנה.

דילוג לתוכן
0