מרכך להגנה על שיער צבוע קולור קונטיניו שמן מרוקאי 250 מ”ל MOROCCANOIL , , ,

הכירו את סדרת המוצרים החדשה מבית “שמן מרוקאי” – קולור קומפליט. גישה מהפכנית לטיפול בשיער צבוע, המתחילה במספרה וממשיכה בבית. סדרת המוצרים עוזרת לצבע השיער להישאר לזמן ארוך יותר בין הביקורים במספרה. מרכך קולור קונטיניו, בעל פורמולה מזינה וללא סולפט, השומר על התוצאות של טיפול כרומה טק מבית שמן מרוקאי אשר ניתן במספרה,  עוזר לשיפור השמירה על הצבע על ידי שיקום בריאות השיער לשיער מבריק ובוהק יותר, עם צבע מלא חיים, עמוק ורב-מימדי.

99

מרכך להגנה על שיער צבע קולור קונטיניו שמן מרוקאי 250 מ”ל MOROCCANOIL

הכירו את סדרת המוצרים החדשה מבית “שמן מרוקאי” – קולור קומפליט. גישה מהפכנית לטיפול בשיער צבוע, המתחילה במספרה וממשיכה בבית. סדרת המוצרים עוזרת לצבע השיער להישאר לזמן ארוך יותר בין הביקורים במספרה.

מרכך קולור קונטיניו, בעל פורמולה מזינה וללא סולפט, השומר על התוצאות של טיפול כרומה טק מבית שמן מרוקאי אשר ניתן במספרה,  עוזר לשיפור השמירה על הצבע על ידי שיקום בריאות השיער לשיער מבריק ובוהק יותר, עם צבע מלא חיים, עמוק ורב-מימדי.
מרכך זה מבוסס על טכנולוגית COLORLINK™ הטכנולוגיה של מותג שמן מרוקאי אשר משקמת ומזינה כל שיערה בנפרד הן מבחינה כימית והן מבחינה פיזית בשלושה דרכים:

1. משקמת את השערה ובונה מחדש את מבנה הקראטין שלה, בכדי לאפשר לצבע להיקלט בצורה טובה יותר לשיער.

2. עוטפת את השערה בשכבה הידרופובית (מעין סילר) הנועלת את הצבע בשיער ומונעת מממנו להישטף במים.

3. טכנולוגית ArganID™ המשתמשת בכוח משיכת יונים חיוביים ליונים השלילים של השערה. פעולה זו מחדירה את שמן הארגן עמוק לתוך שכבת הקורטקס של השערה משקמת את השיער ונועלת בתוכו את הצבע.

פרטי המוצר:
מרכך להגנה על שיער צבוע
כמות: 250 מ”ל
מתאים לשיער צבוע
יצרן: MOROCCANOIL ישראל

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “מרכך להגנה על שיער צבוע קולור קונטיניו שמן מרוקאי 250 מ”ל MOROCCANOIL”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *