למה אולפלקס הוא הטיפול המתקדם ביותר לשיקום השיער?

אולפלקס - שיקום שיער - גוונים בשיער - צבעים בשיער- אולפלקס 3 - היירליין הכל לשיער - olaplex

בשנים האחרונות אולפלקס הפך לשם דבר בקרב מעצבי השיער בעולם. ספרים מקצוענים משתמשים בו לשחזור שיער פגום וממליצים על הטיפול ללקוחות שלהן. על פי אתר החברה “התכשיר משחזר שיער שנפגע על ידי איחוי קשרים שבורים במהלך טיפול כימי ועל שיער שכבר עבר טיפול כימי. התוצאה היא חיזוק סיבי השיער ואפילו מחזק יותר מאשר מצב השיער טרום טיפול כימי ראשון”.

מה בפועל עושה הטיפול?

1. הנוסחה של אולפלקס יוצרה במיוחד להגן על השיער מפני נזקים של טיפולים כימיים:

השימוש באולפלקס עוזר להגן על השיערה מפני התהליך הכימי, עוזר להגיע לגוון הרצוי, מונע נזק נוסף בעת ביצוע הפעולה הכימית, משחזר ומחזק את חוזק סיבי השיער ומתקן את מרבית הנזק שנגרם כבר מטיפולי עבר. כאשר צובעים את השיער נעשית פעולה כימית על השיער, גם כשמשתמשים בצבעים וחומרי ההבהרה הכי איכותיים, עדיין נפגעת שלמות השיער, בעיקר כאשר מבוצע לאורך תקופה ארוכה ואפילו שנים. טיפול טיפול אולפלקס עוזר להגן על השיערה מפני התהליך הכימי, עוזר להגיע לגוון הרצוי, מונע נזק נוסף בעת ביצוע הפעולה הכימית, משחזר ומחזק את חוזק סיבי השיער ומתקן את מרבית הנזק שנגרם כבר מטיפולי עבר.

כאשר מבהירים את השיער המרכיבים של סיב השיערה נפגעים, מפוצלים או מתפוצצים. כאשר משתמשים באולפלקס הוא מונע את הפגיעות על ידי פעולת הקישור (בונדיג) שמבצע. למעשה בעת שימוש בו ניתן להגיע לגווני הבהרה בהירים מאוד אשר יישארו לאורך זמן ללא פגיעה בסיבי השיער.

2. הטיפול בעל שלושה שלבים:

כל שלב בטיפול מכיל את החומר העיקרי aminopropyl diglycol dimaleate. שמתקן את הקשרים של הדיסולפיד השבורים.     

שלב ראשון –   Olaplex Bond Multiplier No.1 : מספר אחד הוא תמיסה המכילה כמות גדולה של החומר ומשמש כשלב ראשון לתיקון שיער פגום. במספרות משלבים אותו בעת צביעת השיער  או מוסיפים לחומר ההבהרה על מנת שבעת התהליך יתקן פגמים. תהליך זה מבוצע במספרות על ידי  מעצב שיער מקצועי.          

שלב שני – Bond Perfector No.2  Olaplex :  מספר שתיים מרוכב מפורמולה בעלת  מספר מרכיבים אשר מבצעים את השלב השני בתהליך מיזוג הקשרים. התהליך מבוצע לאחר צביעת השיער ושטיפתו. ומשלים את תהליך ריכוך השיער והבראתו. גם שלב זה מבוצע על ידי ספר מקצועי.  

שלב שלישי – Hair Perfector No.3 :  הוא שלב אשר מבוצע על ידי הלקוחה בביתה. על מנת  לשמר ולחזק את השיער עוד יותר על בסיס קבוע. מומלץ להשתמש בו פעם בשבוע.  

3. הטיפול באולפלקס מומלץ לא רק לשיער שניזוק מהבהרה או מצביעה:

גם שיער שאינו עבר צביעה או הבהרה באופן קבוע. אלה עבר במשך שנים החלקות שיער קבועות או החלקת שיער על ידי מייבשי שיער או מחליקים. או לחילופין ישנו שימוש של מוצרי טיפוח שיער כגון ספריי לשיער, קרם לשיער או כל חומר מעצב יכול לגרום נזק לשיער ולפגום בשלמות סיבי השיערה. טיפול באולפקס על שיער שניזוק ישפר משמעותית את סיבי השיער ויתקן את הנזקים שנגמרו לו במשך הזמן. לאחר הטיפול יהיה הבדל משמעותי בין הגמישות, הרכות, הברק והחוזק של השיער.                  

מאז שהחברה פיתחה את המוצר המהפכני היא הוכיחה שאולפקס הוא מוצר ייחודי בעל פטנט ייחודי ואין כיום מעצב שיער שלא מכיר את המוצר. כאשר מדובר בשיער ישנה רגישות מרובה למראה ולבריאות שלו ולכן ספרים מקצועיים בכל רחבי העולם ממליצים על ללקוחות שלהם לעבור תהליך שיקום עם המוצר ולקבל תוצאה שתשנה את כל המראה והמגע של שיערן.

לחץ כאן לקטלוג OLAPLX

אולפלקס olaplex - אולפלקס 1 - אולפלקס 2 - אולפלקס 3 - שיקום שיער - טיפוח שיער - שבירת שיער - הבהרה לשיער - צבע לשיער
ערכה למספרות OLAPLEX לשיקום השיער

ניתן לרכוש את הערכה כעת במבצע

חברת היירליין הכל לספר ממשיכה לספק ללקוחותיה את מוצרי טיפוח השיער הטובים בעולם תוך כדאי מתן מענה מלא לצורכי הלקוחות. יש לך שאלה לגבי שיקום השיער בעזרת הטיפול המהפכני ? צור/י קשר עם נבחרת המומחים של היירליין 072-3356688

דילוג לתוכן
0