למה כדאי להשתמש במוצרי שמפו סילבר לשיער חום?

פן איתמר 3600

גווני חלודה ונחושת יכולים להיות עקשניים בכל פעם שצבע השיער דוהה, הם צצים ונמצאים שם כדי להשאר!  אם חשבתם שהשמפו הסגול, או בכינויו המקצועי – “שמפו סילבר”, שמור רק לבעלות שיער בלונדי ואפור, אז טעיתם בגדול!
אנו בהיירליין כאן כדי לגלות לכם- שמפו סילבר לשיער חום כמו גם מסכה ומרכך בצבע סגול עשויים לעזור גם לכם לנטרל את הגוונים לא רצויים. יתרה מכך, שמפו סילבר מקצועי וטוב יכול לעזור לשיער שלך להיות בריא ויותיר את השיער מבריק יותר, רך יותר וקל יותר לעיצוב.

 

למה גוון נחושת מופיע בשיער?

בדרך כלל כעבור 4-6 שבועות לאחר צביעת השיער מתחילים להופיע גווני נחושת ותת גוונים חמים.

הכל מסתכם בכימיה של הצבעים. כשאת צובעת את השיער לגוון בהיר יותר מהצבע המקורי שלך, זה כרוך בתהליך של הבהרה. תהליך זה גורם לדלדול או להסרת פיגמנט הצבע מהשיער שלך. לאחר הבהרה, הצבע החדש מופקד על סיבי השיער שלך. ברגע שהשיער מתחיל לצמוח או לאחר חפיפות מרובות, גווני שיער בצבע כתום נחושת נוטים לצוץ.  בנוסף, חשיפה לשמש יכול להאיץ את הופעת גוון הנחושת. מולקות הצבע מתפרקות בקלות רבה ודוהות בכל חפיפה עקב המינרלים שבמים . גם לאחר שתצבעו את השיער לצבע כהה יותר על מנת להכהות את השיער אחרי שהצבע כבר דהה, גוונים כתומים נוטים לצוץ. כאן נכנס לתמונה שמפו סילבר עם הנוזל הסגול, שנועד להילחם בגוונים נחושתיים ולעזור לשמור על צבע שיער קריר לאורך זמן.

 

האם אני יכולה להשתמש בשמפו סילבר לשיער חום ?

אם קראת את המאמר עד כה, בטח הבנת – התשובה היא כן! אפשר ורצוי להשתמש בשמפו סגול על שיער בצבע חום, ובכלל על גווני שיער בצבע כהה יותר ולא רק בלונד כפי שנהוג לחשוב. אם יש לך רעמת שיער חום כהה, שימוש בשמפו סגול לא יהיה יעיל במיוחד. עם זאת, אם צבעת את השיער לצבע בהיר יותר מהגוון הטבעי שלך , שמפו סילבר ינטרל כל גוון כתום לא רצוי, ויצנן גוונים חמים. כדי לשלב שמפו סגול בשגרת הטיפוח שלך, פשוט החלפי את השמפו הרגיל שלך באופציה הסגולה. שמפו סילבר עדיין ינקה את השיער והקרקפת שלך כמו שמפו רגיל, ובנוסף יושג צבע חום קריר יותר (ו…אופנתי יותר).

כל סוג של שמפו לגוון אנטי כתום מיועד למי שצובע את השיער לצבע בהיר מהצבע הטבעי שלה. הכל מבוסס על מדע הצבע. צבע סגול “יושב” מול צבע כתום בגלגל הצבעים, לכן חפיפת שיער בנוזל סגול ינטרל את גווני הנחושת והחלודה ויעזרו לשיער שלך להיראות רענן יותר.

שימוש בשמפו סילבר לשיער חום מואר ישפיע באופן די זהה להשפעה שלו על שיער בלונדיני.  הפורמולות בשמפו סילבר כוללות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות במטרה למנוע בהדרגה גווני שיער נחושת ותת גוונים חמים שמתחילים להופיע לאחר מספר שבועות אחרי צביעת שיער.

 

איך להשתמש בשמפו סילבר על שיער חום?

אנו בהיירליין לא ממליצים להשתמש בשמפו סילבר באופן יומיומי. הטווח הנכון הינו בין פעם לפעמיים בשבוע, עם זאת השימוש תלוי במצב.   בנוסף, לא מומלץ להשתמש בשמפו מיד לאחר הצביעה, אלא לאחר שהבחנו בצבע הכתום מתגנב לאיטו.  על מנת למקסם את יתרונות שמפו סילבר לשיער חום, תמיד מומלץ להשתמש בשמפו סילבר שלך בשילוב עם מרכך סילבר או במסכה סילבר.

בטיפול שבועי תוכלו לשמור על צבע השיער נקי מפיגמנטים כתמתמים.

באתר היירליין ניתן לרכוש עכשיו סט שמפו ומסכה סילבר במבצע.
יש לעקוב אחר ההוראות על המוצר כדי לתת לפיגמנטים הסגולים לעשות את שלהם.

 

מוצרי שמפו סילבר – המובחרים

  1. שמפו סילבר קין 250 מ”ל KIN 
שמפו SILVER מבוסס על שמן קמומיל, פנטנול ופרוטאין משי מוסיפה לשיער הזנה. בעל נוסחה חדשנית שגם מנטרלת את הגוון הנחושתי בשיער וגם מעניקה לו הזנה טבעית, ברק ומגע משיי. שמפו של חברת קין גם זול וגם איכותי ביותר.
שמפו סילבר קין 250 מ"ל KIN
שמפו סילבר קין 250 מ”ל KIN

ניתן לרכוש כעת באתר היירליין – שמפו סילבר קין 

 

2. שמפו סילבר לוריאל 500 מ”ל LOREAL

גם חברת לוריאל לא נשארת אדישה לבעיית הגוון הנחושתי בשיער ומפתחת סידרה שלמה לטיפול בתופעה.

שמפו סילבר BLONDIFIER COOL לוריאל 500 מ"ל LOREAL
שמפו סילבר BLONDIFIER COOL לוריאל 500 מ”ל LOREAL

ניתן לרכוש כעת באתר היירליין  – שמפו סילבר לוריאל

 

3. שמפו סילבר שמן מרוקאי Moroccanoil

שמפו סילבר מבית שמן מרוקאי Moroccanoil , שמפו מקצועי ואיכותי במיוחד הפועל לניטרול הגוון הנחושתי בשיער שמופיע לאחר דהיית הצבע. השמפו ללא  סולפאטים וללא פארבן!  מדגיש את הגוון הטבעי ומחזיר לו את הברק הטבעי.

ניתן לרכוש כעת באתר היירליין – שמפו סילבר מבית שמן מרוקאי Moroccanoil

שמפו סילבר לתיקון גוון בלונד 200 מ"ל מבית שמן מרוקאי Moroccanoil
שמפו סילבר מבית שמן מרוקאי Moroccanoil

 

4. סט מסכה סופר סילבר מקצועית + שמפו 500 מ”ל

סט מושלם של המותג Go Free הכולל מסכת סילבר ללא מלחים ושמפו טיפולי מקצועי.  המסכה בעלת נוסחה ייחודית מועשרת בקרטין המשקמת את סיבי השיער לאורך זמן יחד עם שמפו סילבר מקצועי הם מדגישים את הגוון הטבעי ומוסיפים לשיער ברק וחיות.

ניתן לרכוש כעת באתר היירליין – סט מסכה ושמפו סילבר מקצועית GO FREE

סט סילבר מושלם Go Free: מסכה סופר סילבר מקצועית 500 Go Free לשיער לבן/אפור/מובהר 1,000 מ"ל
סט סילבר מושלם Go Free: מסכה ושמפו סילבר

5. שמפו סילבר קולור פריז שוורצקופף 250 מ”ל Schwarzkopf

מנקה ומגן על השיער מפני הצהבה. בעל פורמולה מיוחדת המשקמת את סיב השערה ופועלת לנטרול הגוון הצהבהב בשיער .
מכיל חומצות אמינו עוזרות לשיקום השערה ופיגמנט סגול להעמקה ושמירה על הצבע המובהר הקיים.

מחיר משתלם במיוחד באתר היירליין – שמפו סילבר שוורצקופף Schwarzkopf

שמפו סילבר קולור פריז שוורצקופף
שמפו סילבר Schwarzkopf

 

גלי את כל המותגים המובחרים של שמפו סילבר

 

נסכם ונאמר, בין אם את בלונדינית או בעלת שיער חום תגידי יפה בי בי לגוון החלודה המטריד באמצעות שמפו סילבר איכותי. חמש דקות בלבד של טיפול שבועי והגוון הלא רצוי נעלם לו ואת שומרת על הצבע שלך זוהר למשך זמן רב יותר! ו… כן, שמפו סילבר לשיער חום – זה אותו שמפו סילבר לשיער בלונד ועוזר באותה מידה.

 

שמפו סילבר לשיער חום

דילוג לתוכן
0