מה ההבדל בין טיפול קראטין להחלקת קראטין? ומה עדיף לך?

מה ההבדל בין טיפול קראטין להחלקת קראטין?

הבחירה בין טיפול קראטין לבין החלקת קראטין יכולה להיות מבלבלת. יש אנשים ואפילו מעצבי שיער שקוראים לפעולה של החלקת קראטין טיפול קראטין. אך מדובר על שני דברים שונים שהדבר היחיד המקשר ביניהם הוא השימוש בקראטין. טיפול קרטין מתבצע ללא החלקה. המשכי לקרוא כדי לגלות מה הכוונה של כל מושג, מה התהליך, מה עדיף לך ומדוע.
נתחיל בהסבר קצר על מה זה קראטין.

מהו קראטין?

קראטין הוא חלבון שנמצא בשיער, בעור ובציפורניים. ניתן למצוא אותו במוצרי שיער כמרכיב שעוזר להפוך את השיער מבריק וחלק יותר. הוא פועל כחלבון מגן חיצוני וחלבון מבני פנימי כדי להגן על השיער שלך ולשמור עליו בריא. החלבונים מורכבים בעיקר מחומצות אמינו קטנות הנקראות גליצין ואלאנין שהם בעצם חלבון המשי B קרטין ובנוסף הקרטין עשיר בציסטאין המייצב את המבנה הצפוף ע”י קשרי גופרית.
מדוע הקראטין פוחת? במהלך הזמן תכולת החלבון יורדת עם הגיל וכך גם רמות הקרטין. הקראטין הקיים בשיער הולך ומתרוקן עקב חשיפה לגורמים חיצוניים כמו שמש, זיהום או כימיקלים, או שינויים באורח החיים. אובדן קראטין גורם לשיער יבש, שברירי וחסר ברק. הטיפולים להחזרת קראטין לשיער מאוד משקמים, אם זה באמצעות החלקת קראטין או טיפול קראטי בלבד.

מה ההבדל בין טיפולי קרטין להחלקות קרטין?

מה ההבדל? הכל! הדבר היחיד המשותף הוא שקראטין , החלבון הקיים באופן טבעי בשיער שלנו, מתחדש באופן כזה או אחר במהלך הטיפול.

-טיפול קראטין אינו מיועד להחלקת שיער והוא עוסק בשיקום השיער והמראה שלו משאר טבעי , החלקת שיער קראטין כמובן מחליקה ומישרת את השיער. הטיפול הוא בעצם כמו מסכה חזקה לשיער המחדירה את הקראטין לזקיק השיער. אז כשאת קוראת על טיפול קרטין לשיער מתולתל – אל תחשבי שהשיער שלך הולך להיות חלק וגולש..

-בטיפול קראטין מבנה השיער אינו משתנה כימית, בעוד שהחלקת קראטין משנה את הרכב השיער והופך את השערות לחלקות וישרות.

-טיפול קראטין אינו מחליק את השיער, לעומת החלקת קרטין, שגם מחליקה ומיישרת את השיער וגם מספקת לו שכבת הגנה, סוגרת קצוות מפוצלים, מורידה נפח, מעניקה ברק, נעימות ורכות.

-החלקת קראטין וטיפול קראטין מתאים לביצוע על כל סוגי השיער. עם זאת התוצאות תהיינה מרשימות יותר במקרים של שיער יבש, פגום וחסר חיים.

-החלקת קרטין תחזיק מעמד לאורך זמן רב הרבה יותר משתנה מהחלקה להחלקה. ההחלקה מחזיקה במוצע כ- 6 חודשים. תלוי במצב השיער לפני , סוג השיער וטיפול לאחר החלקה.

-טיפולי קראטין הם טיפול פופולרי לטיפוח השיער שנועד לשפר את איכות השיער שלך. החלקת קראטין נועדה גם לשיקום השיער וגם להפחית קרזול והתלתלים לבעלי שיער מתולתל או גלי. החלקת קרטין הוא בעצם טיפול לבנייה מחדש של השיער על ידי החזרת החלבון האבוד לתוך הסיבים. זאת הסיבה שהחלקת קראטין הפכה לכל כך פופולרית בקרב נשים.

-תהליך החלקת קרטין דורש מספר שעות. הפעולות שמבוצעות רק ע”י ספר מנוסה. בעוד שטיפול קראטין דורש לא יותר מחצי שעה וניתן לבצע אותו גם בבית באמצעות מסכת קראטין.

מהם 5 החלקות קראטין הפופולאריות ביותר לשיער בשוק כיום?

החלקת שיער קראטין הפכה במשך השנים לפופולרית מאוד בקרב נשים ובעקבות כך החברות היצרניות פיתחו שילובים של החלקת קראטין עם שיטות שונות ובכך משיגות יכולות החלקה גבוהות יותר יחד עם החייאת שיער.
ההחלקה עשירה בקראטין אשר חודר לתוך סיב השיערה , מעשיר אותה בחלבוני B וציסטאין הבונים מחדש. מחזק את השיערה ועוטף אותה, כלומר מוסיף ציפוי על הסיב אשר גורם להגנה, חידוש הברק ומגע משי. כל זאת בנוסף לישור והחלקת השיער כמו שמצופה מהחלקה רגילה.
מומלץ להשתמש בשמפו ללא מלחים ומרכך ללא מלחים לשימור התוצאה לאורך זמן.

1. החלקת שיער 24 קראט- 24 KARAT יפנית וקראטין 

ללא פורמלין ליטר. רכשו כעת באתר היירליין במבצע. ניתן לרכוש באתר כמות קטנה יותר. החלקת שיער 4 קראט השילוב המנצח – בין החלקה יפנית לקראטין מחליקה, משקמת, מטפלת, מעניקה ברק ומגע משי ללא פורמלין. רכשו כעת החלקת שיער 24 קראט

החלקת שיער 24 קראט- 24 KARAT יפנית וקראטין ללא פורמלין 150 מ"ל
החלקת שיער 24 קראט

2. החלקת שיער אינברטו INVERTO 60

לבחירה לשיער רגיל או לשיער בלונד. ההחלקה הינה ללא פרבאנים וללא פורמלין. עשירה בפרוטאינים, ידועה ביכולות שלה להחליק ולתקן שיער פגום ויבש, ביחוד שיער מובהר מיובש. באישור משרד הבריאות. רכשו כעת באתר היירליין

החלקת שיער אינברטו
החלקת שיער אינברטו 60 – 1000 מ”ל INVERTO

3. החלקת קראטין יודיבה -YUDIVA.

החלקת שיער יודיבה מותאמת לכל סוגי השיער. היא מורכבת מקראטין וקולגן אשר משקמים את השיער ויוצרים לו מגע חלק ונעים למגע. תוך כדי שמירה על המשתמש במוצר. ההחלקה היא נטולת פורמלין, מיוצרת ועומדת בתקנים האמריקאים. רכשו כעת החלקת שיער YUDIVA

החלקת קראטין יודיבה - ללא פורמלין - החלקות קרטין
החלקת קראטין יודיבה  – YUDIVA

4. החלקת קראטין קיון

החלקה לשיער המכיל קרטין K+לשחזור מבנה השיער הטבעי ופרוטאין משי לברק מושלם לריכוך מוגבר. השיער הופך לרך יותר וחזק יותר. אינו משנה את צבע  שיער הטבעי. . רכשו כעת החלקת שיער KEUNE

החלקה לשיער קיון 60 מ"ל KEUNE
החלקה לשיער קיון 60 מ”ל KEUNE

5. החלקת קראטין פיוז׳ן באישור משדר הבריאות

החלקת שיער – החלקת שיער קראטין פיוז’ן ללא פורמולין. מאושרת על ידי משרד הבריאות קרם החלקת שיער בעל פטנט ייחודי באישור משרד הבריאות. החלקת שיער פיוז’ן מעצבת, מפסלת, ומחליקה את השיערה. החלקת שיער קראטין פיוז’ן מתאימה לכל סוגי השיער, ההחלקה היא ללא פורמלין רכשו החלקת שיער פיוז’ן

החלקת שיער - החלקת שיער קראטין פיוז'ן ללא פורמולין - מאושרת על ידי משרד הבריאות

מהו טיפול קראטין ללא החלקה?

טיפול קראטין לשיער ללא החלקה הוא טיפול שמבוצע למטרות שיקום וטיפוח, אין צורך בפן או במחליק שיער. באמצעות פורמולת קראטין מתווסף לשיער קראטין באופן מלאכותי. תרכובת זאת מייצרת שכבת הגנה ומשמשת מעיין “מעיל מגן” לשיער. בזכות מעיל המגן והתכונות הייחודיות של חלבון הקראטין הטיפול ישקם באופן מושלם שיער שביר ופגום! השיער ירגיש ויראה מבריק ובריא הרבה יותר.
כדאי לדעת: שבירת שיער יכולה להיווצר כתוצאה מהברשה תכופה, נזקי חום הנגרם ממכשירים ליבוש והחלקת שיער, צביעות חוזרות של השיער, חשיפה מרובה לשמש, תזונה לקויה וגנטיקה.

ניתן לרכוש באתר היירליין נוזל טיפול קראטין, אותו מוסיפים למוצרי השיער שונים: מסכה לשיער, לצבע לשיער, ולכל מוצר להחלקת שיער. שם המוצר אמינוטאץ והוא מכיל ריכוז של חלבון קראטין ופרוטאינים נבחרים שנועדו לטיפול טבעי בשיער. לשיפור הטיפול רצוי למרוח פעם בשבוע מסכת קרטין איכותית שתשמור על הציפוי של השכבה החיצונית של השיער ותעשיר אותו בחלבון והתוצאה תהיה שיער במראה בריא ונעים למגע. חלבון הקראטין נקשר עם השיער ומספק לו מעטפת הגנה ובכך מונע ממנו להישבר.

אמינוטאץ`
אמינוטאץ` טיפול קולגן וקרטין לשיקום שיער מיידי Aminotouch

מה התוצאה של טיפול קראטין?

לאחר הטיפול נוכל להבחין כי השיער נראה חיוני ובריא יותר והמגע שלו מגע של משי. עם זאת, השיער שלך לא יהיה חלק לגמרי ונטול כל נפח. חלבון קראטין הוא בעצם מרכך עמוק וחזק! הקראטין מחזיר לשיער את כל הרכות והברק.. ופשוט הופכת שיער פגום לשיער בריא יותר. התוצאות הן זמניות.

הבדלי תוצאות

-התוצאות של החלקת קראטין עתידות לחלוף לאחר כמה חודשים. יש נשים אשר רואות יתרון בהחלקת קרטין מכיוון שהחלקה זאת אינה גורמת לתוצאה בלתי הפיכה והשיער צומח חזרה למבנה המקורי שלו בהדרגה וניתן לבצע את הטיפול שוב ושוב מבלי לדאוג לפגיעה בשיער.
תוצאות הטיפול משתנות מאדם לאדם. בעלת שיער מתולתל במיוחד יכולה לקבל שיער פחות מתולתל אך לא חלק לגמרי. מצד שני, בעלת שיער גלי תסיים את הטיפול עם שיער חלק ומבריק. התוצאות של הטיפול הולכות להיות שונות מאחד לשני אז אל תתאכזבו אם לא תקבלו את השיער החלק שחיפשתם.

-התוצאות גם של החלקות שיער קראטין וגם טיפולי קראטין למטרות שיקום, הן זמניות ועתידות לחלוף לאחר מספר חודשים. זהו אחד החסרונות של טיפול קרטין לשיער, מכיוון שהוא מחייב לשוב לטיפולים נוספים. עם זאת, יש נשים אשר רואות בכך דווקא יתרון, מכיוון שהטיפול אינו גורם לתוצאה בלתי הפיכה.

 

 

 

על מנת לקבל טיפול בטוח ויעיל המותאם אנו ממליצים לבצע את הטיפול את אצל מעצב שיער מומחה אשר יודע לבצע את הטיפול ביעילות ושומר על בריאותך ובריאות שיערך.
עדיין מתלבטת אם החלקת קראטין הכי נכונה עבורך? ניתן לפנות למומחי היירליין אשר יעזרו לך להתאים את הטיפול הטוב ביותר במחירים חסרי תחרות.

 

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן
0