מה הסיבה לפופולריות של הפן של איתמר 3600 ?

פן איתמר 3600

מזה שנים הפן של איתמר נחשב לאחד המוצרים האהובים והמועדפים על מעצבי השיער ברחבי המדינה. אין מעצב שיער בישראל שלא מכיר את “פן איתמר” ולא מעט שנים שיש לו ביקוש נרחב גם בשוק הפרטי לשימוש הביתי. “הפן של איתמר” הפך עם השנים למייבש השיער הנמכר ביותר בישראל, ולמעשה כיום נחשב לפן האמין והחזק ביותר שקיים בשוק!

הפן של איתמר 3600 מיוצר על ידי חברת Parlux  האיטלקית בייצור מיוחד ל “איתמר” ישראל.

פן איתמר הינו פרי מחקרים של שנים ארוכות ועבודה מול מספרות מובילות באיטליה.

מה הפך אותו לכזה פופולרי?  

בגדול- שביעות רצון מאמינות המכשיר! הפן חזק ועמיד לאורך שנים, עם אפס תקלות, גם בשימוש אינטנסיבי מאוד. הוא מותאם לעבודות סביב השעון במספרות, וכמו שמכנים אותו הוא “סוס עבודה”.

מייבשי השיער של PARLUX ידועים בעמידות ובעוצמת המנוע שלהם ובחומרים חזקים, כולל המעטפת החיצונית, כדי למנוע שברים מנפילות.

פן איתמר 3600 הוא כל מה שיכולנו לבקש ממייבש שיער:

פן מקצועי ולא יקר

עוצמת המנוע שלו וזרימת האוויר גבוהה ומאוזנת

ייבוש מהיר של השיער

פעולת הייבוש והעיצוב אינו גורם להחלשת השיער, לשריפתו ולקצוות מפוצלים

הפן חסכוני בחשמל

בעל פעולה שקטה

איזון טמפרטורה

עיצוב ארגונומי  – עיצוב במינימום מאמץ ליד המשתמש

חומרים חזקים, כולל המעטפת החיצונית, כדי למנוע שברים מנפילות

וכפי שכבר רשמנו, עמידות לטווח ארוך לעבודה מקצועית במספרות וגם לשימוש ביתי.

 זרימת האוויר הנכונה ומהירות הייבוש של הפן של איתמר 3600  מבטיחה את מידת הלחות הנכונה לייבוש מהיר ומבלי לייבש את השיער ולהחליש אותו.

פן איתמר

פן איתמר 3600 משתמש בטכנולוגיית היונים השליליים, היונים השליליים למעשה מנטרלים את החשמל הסטטי.  הטכנולוגייה מסייעת לייבוש מהיר יותר, מבלי לייבש אותו יתר על המידה.  קרמיקה ויונים שליליים מקרינים חום ישיר אל תוך השיער ושומרים על הלחות והברק שלו.

מנוע איטלקי חזק של חברת PARLUX בעל הספק מנוע 1620-1920 וואטSuperTurbo

לרב הנשים חשוב שיהיה להן פן איכותי בבית, כזה שיודע לעשות את העבודה במהירות ובלי תקלות מיותרות, שיחליק את השיער גם ביום שקמנו בבוקר עם שיער פרוע ומרדני. פן איתמר 3600 עושה זאת ובאופן קל ומושלם!

קניית מייבש שיער באיכות גבוהה תגרום לך לחיסכון בזמן יקר בבוקר לפני היציאה. בנוסף, תבטיח הגנה על בריאות השיער והתסרוקת שלך ותחזיק מעמד זמן רב יותר. עם מכשיר איכותי ביד, השמיים הם הגבול!  ניתן לעצב איתו אינסוף סיגנונות והוא מאפשר לנו לקבל כל עיצוב שאפשר לחשוב עליו

כמה נתונים נוספים שכדאי לדעת: הפן מגיע עם 2 פיות , 4 דרגות חום ו2 מהירויות.  בעל ידית אחיזה ארגונומית למניעת התעייפות של היד.

המכשיר המקורי ובאחריות שנה של היבואן הרשמי – איתמר ישראל.

קיימים בשוק לא מעט חיקויים למכשיר, שימו לב ממי אתם רוכשים ובכללי היזהרו מחיקויים! כשאתם רוכשים בהיירליין הכל לספר אתם בטוחים שמוצר מקורי ובאחריות ולא מסתכנים בקבלת חיקוי למוצר!

פן איתמר 3600

דילוג לתוכן
0