מה חשוב לעשות לאחר החלקת השיער?

מה חשוב לעשות לאחר החלקת השיער?

עבור אלו מאיתנו שאוהבות את השיער החלק, אין דבר מהנה יותר מלעבור החלקה מקצועית. זהו! אין יותר את החשש מפני הגשם או הלחוץ ובטח שלא את הצורך החוזר ונשנה ליישר את השיער עם מחליק או עם מייבש שיער.

אבל חשוב לדעת כי טיפוח השיער ממש לא מסתיים בזה שהחלקנו אותו והקנינו לו את המראה שחיפשנו – עתה מגיע האתגר המרכזי והחשוב ביותר והוא לשמר את בריאותו של שיערנו.

שימי דגש על סוג השמפו

הבחירה בתכשיר השמפו שיתאים באופן המדויק ביותר לשיערנו צריכה להתבסס לא רק על סוג השיער שלנו, אלא גם על התהליכים השונים שהוא עבר. כאשר עוברים החלקה, חשוב להקדיש את מירב המשאבים כדי להזין אותו ולהקנות לו מראה מלא ברק ומגע משי רך.

הקפידי לבחור בשמפו ייעודי דוגמת שמפו ללא מלחים המאפשר למנוע גירויים בעור הקרקפת ובו זמנית שומר על השיער מפני יובש קיצוני מדי הפוגם במראהו הכולל. שמפו ללא מלחים נהוג בעיקר לאחר החלקה אורגנית או יפנית.

הקפידי על מסכה מזינה

לצד השימוש התכוף בשמפו שמתאים לסוג ההחלקה, חשוב להזין את השיער במסכה המאפשרת להשיב לשיער את המרכיבים הבריאותיים השונים שאבדו כתוצאה מן התהליך הכימי. מסיכות לשיער כוללות מגוון רכיבים המשיבים לשיער את הלחות הטבעית ובו זנית מעשירות אותו בשלל ויטמינים שונים.

באתר Hairline דאגנו לרכז עבורך את כל המוצרים הנבחרים והאיכותיים ביותר. בחרי בקטגוריה הרצויה וקבלי פירוט מלא אודות המוצר. להתייעצות עם נציג מקצועי התקשר/י: 072-3356688

1 thoughts on “מה חשוב לעשות לאחר החלקת השיער?

התגובות סגורות.

דילוג לתוכן
0