פן גדעון – מדוע הפך למועדף על מעצבי השיער?

פן גדעון

חברת גדעון קוסמטיקס מספקת כבר למעלה מ30 שנים כלי עבודה מקצועיים למעצבי השיער בישראל. מזה שנים פן גדעון נחשב לאחד הפנים המועדפים על מעצבי השיער ברחבי המדינה. אין פניסט בישראל שאינו מכיר את פן גדעון והביקוש הנרחב חילחל גם לשוק הפרטי לשימוש ביתי. כיום נחשב לאחד ממייבשי השיער המובילים והחזקים ביותר בשוק המייבשים בארץ!

גדעון קוסמטיקס השיקה ופיתחה בשיתוף פעולה עם המהנדסים של חברת NG את סדרת מייבשי שיער המקצועיים – סדרת NGPRO . כל אחד ממוצרי הסדרה נבחר לאחר בחינה ממושכת והתנסות אישית של מעצבי שיער, במספרות ובבתי הספר, בישראל ובעולם. אמינות והעמידות של מייבשי השיער של גדעון הוכחה עם השנים. מנוע חזק, מערכת חימום עוצמתית, חיי מנוע ארוכים, מבנה מותאם לאחיזה נוחה – אלו רק חלק מהיתרונות של הפן של גדעון.

 

מה הפך אותו למייבש שיער מועדף?  

בגדול, השילוב של איכות ועמידות גבוהה עם מחיר זול ועממי. שימוש לאורך השנים הפן של גדעון הוכיח את עצמו והפופולריות שלו גדלה והתפשטה מהשוק המקצועי לשוק הפרטי. ספרים ופניסטים רבים המליצו על המכשיר וציינו את העמידות שלו לאורך שנים גם בשימוש אינטנסיבי יומיומי. בלי תקלות ועם ראש שקט.  לא לקוחות פרטיים רבים שרכשו את הפן לצורך שימוש ביתי הביעו את שביעות הרצון שלהם ממייבשי השיער הללו,  יש המציינים את נוחות האחיזה בפן ואת העובדה שאין צורך להתאמץ יתר על המידה. יש המשבחים את הפן על ייבוש והחלקת השיער במהירות וללא שריפת השיער. כך הפך מייבש שיער מומלץ הן לספרים והן לנשים שמחפשות פן אמין ונוח במחיר עוד יותר נוח.

יש לציין שלמרות המנוע העוצמתי עוצמת הרעש היא נמוכה, המייבש נחשב לשקט בהשוואה למייבשי שיער אחרים.

פנים מומלצים בסדרה הם: פן גדעון 3500, גדעון 3700, גדעון 3900.

 

מהם היתרונות של פן גדעון?

כפי שציינו לעיל היתרונות הם רבים – פן גדעון מאגד בתוכו את כל מה שיכולנו לבקש ממייבש שיער.

• מנוע חזק ועוצמתי עם חיי מנוע ארוכים
• קלי משקל
• מחיר זול מאוד ביחס להיותו פן מקצועי
• פעולת הייבוש והעיצוב אינו גורם להחלשת השיער, לשריפתו ולקצוות מפוצלים
• אמינים עם תוחלת חיים ארוכת שנים.
• מערכת חימום עוצמתית בעלת הספק גבוה.
• עיצוב ארגונומי  – עיצוב במינימום מאמץ ליד המשתמש
• פעולה שקטה – מנוע שקט במיוחד למרות העוצמה הגבוהה.
• מייבשי שיער עם 4 דרגות חום בחלק מהדגמים.

 

פן גדעון מומלץ

סקירה קצרה של הדגמים המומלצים:

בנוסף לכל הרשום ישנם הבדלים בין הדגמים השונים בהספק, סיבובים לדקה של המנוע.

פן גדעון 3500 : בעל מנוע בעל עוצמה rpm 17,000  (סיבובים בדקה), מנוע איכותי בעל הספק 1780-2100W. מגיע עם פיה צרה לריכוז החום וכיוון האוויר ופעולה שקטה במיוחד. בעל 2 דרגות חום. מחיר: במחיר של 279 ש”ח (במקום 300 ש”ח) באתר היירליין כולל משלוח חינם ומתנה סרום להגנה על השיער מפני חום (למרוח לפני יבוש השיער).

פן גדעון 3700מגיע בצבעים שחור, לבן או כחול. בעל 4 דרגות חום.  מנוע בעל הספק 1780-2100W. בעל מנוע בעל עוצמה rpm 17,000.מגיע עם פיה צרה לריכוז החום וכיוון האוויר ופעולה שקטה במיוחד. מחיר: 399 ש”ח באתר היירליין כולל משלוח חינם ומתנה סרום להגנה על השיער מפני חום (למרוח לפני יבוש השיער).

פן גדעון 3900: בעל מנוע בעל עוצמה rpm 17,000  (סיבובים בדקה), מנוע בעל הספק2000-2200W.  בעל 4 דרגות חום. מגיע עם 2 פיות – פיה רחבה לייבוש קבוצה רחבה של שיער ופיה צרה לריכוז מכת חום. מחיר 525 ש”ח באתר היירליין כולל משלוח חינם ומתנה סרום להגנה על השיער מפני חום (למרוח לפני יבוש השיער).

הפנים מתאימים לכל סוגי השיער. ניתן להחליק באמצעותו את השיער בקלות והוא מאפשר לקבל כל עיצוב שרק ניתן לחשוב עליו. עם מכשיר איכותי ביד, השמיים הם הגבול!
רב הנשים צריכות שיהיה להן פן אמין ואיכותי בבית. כזה שגם אם קמנו בבוקר עם שיער פרוע ומרדני הוא יחליק את השיער בקלות ובמהירות.
קניית מייבש שיער באיכות גבוהה תבטיח הגנה על בריאות השיער והעיצוב ישמר לאורך זמן רב יותר.
המכשירים באחריות שנה.

מתלבט/ת באיזה פן לשיער לבחור? מייבש שיער מומלץ ? ניתן לפנות אלינו לקבלת התאמה אישית לצרכיך על ידי פניה למומחי אתר HAIRLINE.

קיימים בשוק לא מעט חיקויים למכשיר, שימו לב ממי אתם רוכשים ובכללי היזהרו מחיקויים! כשאתם רוכשים בהיירליין הכל לספר אתם בטוחים שמוצר מקורי ובאחריות ולא מסתכנים בקבלת חיקוי למוצר! בנוסף, באתר היירליין תקבלו סרום לשיער להגנה על השיער מחום (בשווי 70 שח)  מתנה וגם משלוח חינם!

מתלבטים בין פן איתמר לפן גדעון? קראו את המאמר “פן גדעון או איתמר”.
פן איתמר 3600

דילוג לתוכן
0