שימוש במוצרי אולפלקס לשיער שעבר החלקה

אולפלקס לשיער שעבר החלקה
טיפולים כימיים כמו החלקת שיער יכולים לגרום נזק לשיער, במיוחד אם הטיפולים מתבצעים בקביעות לאורך שנים. הנזק נגרם שנגרם לשיער כולל קצוות מפוצלים, נטייה להישבר בקלות ומראה יבש ועמום. כאן בדיוק נכנסים לתמונה המוצרים של אולפלקס! מוצרי Olaplex יוצרו במיוחד כדי לשפר, לתקן ולהגן על שיער שנפגע מטיפולים כימיים כולל החלקת שיער.
באמצעות טכנולוגיה המוגנת בפטנט מוצרי Olaplex פועלים לתיקון קשרים שבורים בשיער, קשרים שנשברו במהלך ההחלקה וגרמו להחלשת השיער. על ידי תיקון של אותם קשרים שבורים, השיער מבריא ומתחדש.

אילו מוצרי אולפלקס מומלצים לשיער שעבר החלקה?

ישנם מספר מוצרי אולפלקס מומלצים לשיער שעבר החלקה:

אולפלקס 3 Olaplex No

הינו מוצר אחד מתוך סדרת המוצרים המיועד לשימוש ביתי. ניתן להשתמש בו פעם בשבוע כדי לסייע בבנייה מחדש וחיזוק השיער. טיפול של פעם בשבוע יסייע לגמישות וחיזוק השיער.
אולפלקס 3 מכיל  גם הוא את המרכיב הפעיל המוגן בפטנט  בשם Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate. המרכיב הזה מתקן את קשרי הדיסולפיד השבורים ובכך תורם גם לחיזוק ועמידות השיער וגם לשיפור הגמישות של השיער.
ניתן לרכוש בהנחה סט של אולפלקס לשימוש בבית (אולפלקס 3 + 0) >> סט אולפלקס לשימוש ביתי  כעת במבצע!

אולפלקס 8 Olaplex No

אולפלקס 8 היא מסכת לחות מהפכנית. המסיכה מרוכזת ומעניקה בוסט של לחות החשוב כל כך לשיער שעבר החלקה.  מסכת אולפלקס 8  מכילה מרכיבים טבעיים כמו שמן זרעי חמניות, תמצית זרעי רוז היפ, שמן אבוקדו.  מרכיבים אלו  ידועים בסגולותיהם לשיקום השיער.  בנוסף המוצר מכיל חומצה היאלרונית וסרמידים, מרכיבים אלו פועלים גם הם להשגת לחות והשבת הבריאות לשיער.

במחקרים חיצוניים שנערכו, התוצאות היו חד משמעיות – לאחר שימוש בודד של 10 דקות התקבל שיפור ניכר בברק, בלחות ובגמישות השיער.

מוצרי אולפלקס ללא מלחים (סולפטים), פתאלטים, DEA או אלדהידים ואינם מכיל סיליקון.

אולפלקס 8
 לרכישת אולפלקס 8 כעת לחצו כאן 

אולפלקס לפני ואחרי – תמונות

אולפלקס 8

אולפלקס לפני ואחרי

אולפלקס 5 מרכך לשיער
נועדו לתקן ולהגן על שיער שעבר טיפול כימי תוך ניקוי ומיזוג השיער. ה-Olaplex No. 6 Bond Smoother הוא קרם סטיילינג להשאיר בפנים המסייע להחליק ולהגן על השיער תוך מתן הגנה מחום.
מרכך מקצועי לשיער משקם ומרכך את כל סוגי השיער. אולפלקס 5 מעולה לשימוש על שיער שעבר החלקה. מומלץ לאחר השימוש  בשמפו אולפלקס 4.
מרכך ללא מלחים – SLS FREE
ניתן לרכוש בהנחה סט של אולפלקס שמפו ומרכך (אולפלקס 4 + 5) >> סט אולפלקס שמפו ומרכך  כעת במבצע!

שמפו אולפלקס 4

שמפו לחיזוק, ניקוי וטיפול בשיער ללא מלחים, מומלץ מאוד לשיער שעבר החלקה. פותח קשרים, מעניק לחות ומחזק את השיער בכל חפיפה.
שימוש יומיומי מגן גם על הצבע של שיער צבוע.

טיפולי אולפלקס – נכון לכל המוצרים

.
רב המוצרים של אולפלקס הם לשימוש מקצועי, כלומר רק ספרים מקצועיים יכולים לבצע את חלק מהטיפולים. המוצרים המוצגים במאמר זה מיועדים לשימוש ביתי כולל הסטים.
הרבה ספרים ממליצים ללקוחות שלהם שעברו טיפול אולפלקס במספרה להמשיך את הטיפול באולפלקס גם בבית.
מדובר במוצרים מהפכניים שעשים מהפכה בינלאומית בענף השיער ונמכרים לספרים בכל רחבי העולם – אין מעצב שיער שלא מכיר את המוצרים. 
אולפלקס מאפשר לבנות מחדש את סיב השיערה. הטיפולים מתאימים לשיקום כל סוגי השיער.

 

 

חברת הֶיירְלׇיְין הכל לספר ממשיכה לתת מענה מלא לצורכי הלקוחות.
יש לך שאלה לגבי שיקום השיער בעזרת הטיפול המהפכני ?
צור/י קשר עם נבחרת המומחים של היירליין.

דילוג לתוכן
0