איך לשמור על גוונים בהירים ומדליקים? קבלו את שמפו סילבר

שמפו סילבר

 

גווני כסף, אפור ופלטין כבר אינם טרנד חולף, אנו מבחינים ביותר ויותר נשים וגברים שצובעים את שיערם לגוון בהיר אפור ובלונד פלטינה (בלונד לבן). כמו גם בעלי גוון בהיר טבעי, בלונד, אפור או כסוף שמתחזקים את השיער על מנת להדגיש את הגוון והברק הטבעי שלו.

שמפו סילבר משיג את המטרות הללו; הוא שומר על החיוניות והברק בשיער אפור,  כסוף או בלונד. שמפו סילבר מכיל פורמולה מקצועית ופיגמנט בצבע סגול, כחול או אפור שמנטרלים ומבטלים את הגוונים הצהבהבים כתמתמים הלא מחמיאים שמשתלטים לעיתים על שיער כסוף ופלטין.

 

השמפו אפקטיבי הן לבעלי שיער צבוע והן לבעלי שיער טיבעי.  שיער אפור או לבן מכיל מעט פיגמנט או ללא פיגמנט בכלל ולכן באופן טיבעי ישנה נטייה שלו לקלוט פיגמנטים צהבהבים מהסביבה; לדוגמה, אם אתם משתמשים בשמפו או מרכך צהבהב, ולא בשמפו שקוף, הצבע של השמפו עלול לשקוע בשיער שלכם. חלק מהגוונים הצהובים נוצרים מגורמים סביבתיים כמו רוח, גשם וזיהום אויר וחלקם נוצרים במהלך צביעת השיער. המטרה של שמפו סילבר היא לנטרל את השתלטות הגוון הצהבהב ולהפחית את חוזקו.

 

שמפו סילבר פופולרי בקרב בעלי שיער בלונד טבעי או מובהר, בעלי שיער בהיר מלאכותי ובעלי שיער שיבה.  הבלונדיניות כבר יודעות שלוקח זמן ותחזוקה גבוהה כדי להשיג מראה בלונדיני טרנדי ויוקרתי. תלוי כמה זמן משאירים את השמפו, ניתן להגיע לכל גוון מבלונד דבש ללבן הכי מדליק. שמפו סילבר עוזר לשמור על שיער בריא ומטופח ולהגיע לגוון המיוחל במינימום זמן.

אך לא רק בלונדיניות נהנות מהשמפו, ישנן נשים אשר צובעות את השיער בגווני חום המשתנים עם הזמן  לגווני כתום, שימוש תדיר בשמפו סילבר יכול להחליש את הצבע הכתום. בנוסף, נשים אשר צובעות את שיערן בגווני אפור  יכולות לשמור על התוצאה אם ישתמשו בקביעות בשמפו סילבר.

 

 

איזה שמפו סילבר מתאים לכם?

קודם כל ההמלצה היא להשתמש במוצרים מתוצרת הארץ המותאמים יותר לאקלים המקומי, ובשמפו סילבר מקצועי בלבד.

שמפו עם פיגמנט סגול/כחול

מתאים לנשים עם שיער צבוע לבלונד/פלטין,  שרוצות לנטרל את הגוון צהוב או הכתום שנוצר לעיתים בעקבות הצביעה.

כמו כן מתאים לנשים וגברים בעלי שיער  לבן או שיבה המעוניינים לנטרל את הצהבהבות שנוצרת עם הזמן ולהוסיף לגוון ברק וחיים.

שמפו עם פיגמנט אפור

מתאים לגברים ונשים שרוצים להבטיח שיער בלי גווני כחול וסגול למיניהם. לגברים שרוצים להעמיק מעט את הצבע האפור שלהם ולנשים שרוצות לתחזק צבע אפו צבוע.

מתאים גם לנשים שצובעות את השיער לבלונד פלטינה, בעלות פיגמנטציה עם נטייה לפתח גוונים צהובים או כתומים.

 

האם שמפו כסף הופך את השיער לכסוף?

אם השיער שלך או של הלקוח שלך הוא בלונדיני בהיר באופן טבעי, השימוש בשמפו סילבר יכול לשפר את הגוונים למראה לבן או כסוף בוהק. התחילו על ידי שימוש בשמפו לפי ההוראות על הבקבוק כדי לשפר בהדרגה ולאט את הגוון.

השמפו יכול להישאר על השיער במשך דקה או שתיים יותר משמפו רגיל כדי לשפר את הצבע.

 

תדירות השימוש בשמפו סילבר

שמפו סילבר אינו מחליף את השמפו הרגיל יש להשתמש בו פעמיים בשבוע . חשוב להקפיד על שימוש עקבי להשגת התוצאה הרצויה אך בו בזמן במתינות ולא מעבר לפעמיים בשבוע. שימוש יתר בשמפו עלול לגרום ליובש בשיער, למראה עמום וכהה יותר!

הוראות שימוש בשמפו סילבר

לפזר באופן שווה על שיער רטוב, להקציף ולהמתין בין 2-5 דקות, (בהתאם למותג השמפו, סוג השיער והתוצאה הרצויה).  לשטוף היטב ביסודיות .לבסוף, השתמש במרכך.

האם כל שמפו סילבר הוא זהה?

לא, ישנם הבדלים בין מוצר למוצר. ניתן להשיג שמפו סילבר ללא מלחים, תוכלו למצוא תכשירי שמפו הכוללים בתוכם מגוון רחב של תמציות וחומרים מזינים שונים המשמרים את גוון השיער ומתחזקים את הברק הטבעי. קראו על כל מוצר ומוצר את המפרט המפורט שלו לאיזה שיער הוא מתאים, המרכיבים שלו ופרטים נוספים ככל שיהיו.

 

שמפו סילבר

 

 

 

 

שמפו סילבר לשיער בלונד פלטינה טרנדי

Outbound Link
Outbound Link

דילוג לתוכן
0