שמפו סילבר ללא מלחים של שוורצקופף – תרגישי את ההבדל!

שמפו סילבר ללא מלחים

מרגישה שהשיער שלך יבש לאחר שימוש בשמפו סילבר? חלק לא מבוטל של מוצרי שמפו סילבר עלולים לגרום ליובש בשיער ולמראה עמום וכהה יותר! הסיבה לכך נעוצה לא מעט בשל העובדה שהם מכילים כמות גדולה של מלחים.
לכן החלטנו להקדיש מאמר זה לבעלות השיער האפור והבלונדיני שסובלות מיובש בשיער לאחר שימוש בשמפו סילבר.  במאמר זה תכירו שמפו סילבר ללא מלחים שגם ינטרל את הפיגמנט הצהבהב וגם ישמור על בריאות השיער ויטפח אותו.

שמפו סילבר ללא מלחים של שוורצקופף

אחד מתכשירי שמפו סילבר הטובים בשוק הוא שמפו סילבר ללא מלחים BC Bonacure של שוורצקופף! בשונה מחלק לא מבוטל של מוצרי שמפו סילבר, השמפו של שוורצקופף אינו מכיל מלחים כלל והוא ישמור על השמנים הטבעיים בשיער ובקרקפת שלך. השמפו מושלם לשיער בלונדיני, אפור, לבן או מובהר לא רק בגלל היותו  נטול מלחים…

כמות קטנה של השמפו הסגול ינטרל את תתי גווני הנחושת לצבעים קרירים יותר. שמפו סילבר יכול לעזור לך להשיג כל דבר, החל מבלונד דבש ועד לגוון לבן קריר.

שמפו סילבר BC Bonacure משתמש בטכנולוגייה חדשנית לשמירה על שלמות תא השערה. הפורמולה גורמת לאיטום פני השטח של שיער ובכך שומר על השיער מניזקי טיפולים כימיים והוא בטוח לשימוש על שיער שעבר החלקה.

נתון חשוב נוסף היא דרגת החומציות של השמפו. שימוש בשמפו עם pH דומה לpH של הקרקפת שומר על האיזון של דרגת החומציות  הטבעי של השיער והקרקפת, ובכך שומר על בריאות השיער וכן מונע דהיית הצבע.

 

שמפו סילבר ללא מלחים

מהו שמפו סילבר ללא מלחים?

שמפו סילבר ללא מלחים הוא שמפו הפועל לניטרול פיגמנטים צהובים תוך שימוש בחומרים עדינים השומרים על הלחות בשיער ומונעים את יובש בשיער. שמפו נקי מכימיקלים קשים כגון סודיום לאוריל סולפט (SLS) ונתרן כלורי.
SLS הוא מרכיב נפוץ במוצרי שמפו רבים, אך שימוש מתמשך בו יכול לגרום ליובש קיצוני בשיער. במקרים מסויימים גורם גם לגירוי בקרקפת ולנשירת שיער מוגברת! במיוחד אם יש לך שיער מובהר,  שיער שעבר החלקה ושיער פגום – השימוש במוצרי שיער

שמפו סילבר

ללא מלחים הם בגדר חובה!

תדירות השימוש בשמפו סילבר ללא מלחים

אנו ממליצים להשתמש בשמפו סילבר פעם אחת עד פעמיים בשבוע במקום השמפו הרגיל שלך. לא מומלץ להשתמש באופן יומיומי, מכיוון שהשמפו מכיל פיגמנט.

בטוח לאחר החלקה וצביעה

השימוש בשמפו סילבר ללא מלחים בטוח לאחר החלקה. הפורמולה הינה ללא מלחים (סולפטים) ומשתמשת בטכנולוגייה ייחודית בכדי להביא את השיער ל-pH אופטימלי של 4.5 ובכך מונעת דהיית צבע.

לסיכום, אם את מחפשת דרך עדינה ויעילה לנטרל פיגמנטים צהבהבים תוך שמירה על הלחות ומניעה של יובש, נסי את שמפו סילבר ללא מלחים של  שוורצקופף.  נסי ותרגישי את ההבדל!

 

 

דילוג לתוכן
0