תקנון האתר

אנו מודים לך על בחירתך לרכוש מוצרים בחנות האינטרנטית www.hairline.co.il מבית “היירליין הכל לספר 2001 בע”מ” להלן “האתר”. בתקנון זה נציג בפניך את הפרטים שחשוב שתדע ותבין לפני הרכישה ומבקשים ממך לקרוא עמוד זה בקפידה לפני ביצוע רכישה בחנות.

האתר בו אתה גולש מיועד לקניות מקוונות של מוצרים בתעשיית היופי והקוסמטיקה המיועדים לשיער וכן ציוד מקצועי למספרות. האתר פונה אך ורק ללקוחות בגירים המתגוררים בישראל.

כללי

 1. התקנון מנוסח בלשון זכר אך פונה כמובן לשני המינים.
 2. תקנון זה הינו התקנון העדכני ביותר ומהווה חוזה משפטי מחייב בינך ובין האתר. תקנון זה יכול להשתנות מעת לעת לכן חשוב שתקרא אותו בכל רכישה.
 3. ביצוע רכישה באתר מהווה אישור לתקנון על ידך וקבלה של כל סעיפיו כולל מדיניות הפרטיות.
 4. אין לבצע הזמנה אם אינך מתגורר בישראל ו/או אם גילך מתחת לגיל 18.
 5. על מנת לספק את המוצר בצורה המיטבית עליך למסור את הפרטים האישיים בדיוק מרבי. חוסר בפרטים ו/או טעות עלולים לפגוע באספקת המוצר.
 6. כל הזכויות על תוכן האתר שמורות לחברה ואין להעתיק ו/או לשכפל חלקים מהאתר בכלל זה טקסטים, תמונות ועוד אלא בהסכמה בכתב מהאתר.
 7. האתר יוכל לחסום גולשים אשר הפרו את תנאי התקנון.
 8. רישום לאתר יתבצע אך ורק על ידך באופן אישי ואין לרשום כל אדם אחר ו/או להעביר תוכן לאדם שלא על פי רצונו.
 9. החברה אינה יכולה לוודא נכונות פרטי הרישום של המשתמשים.

המוצרים

 1. המוצרים הנמכרים על ידי האתר הינם מוצרים השייכים לאתר כדין והינו בעל הזכות למכור אותם ללקוחות בישראל.
 2. יש לשים לב כי התמונות המוצגות באתר הינן צילום וכי צבעים יכולים להראות שונים במציאות לעומת המסך.
 3. האחריות על טיבו של כל מוצר חלה על יצרן המוצר ו/או יבואן המוצר בלבד, על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן. יחד עם זאת העסק פועל לפי חוק המכר – מוצרים פגומים, הצרכן מתבקש לבדוק את תקינות המוצר עם קבלתו, להודיע על כל פגם בעסק בהקדם האפשרי, להימנע משיהוי ממושך ובלתי מוצדק, ואנו נחליפו במוצר אחר או נחזיר את כספו של הצרכן לרבות דמי משלוח.
  הנתונים אשר מפורטים באתר באשר למוצרים הינם כפי שנמסרו לאתר ע”י היצרנים ו/או היבואנים, והינם באחריותם הבלעדית. האתר לא יהא אחראי לתוכן הנתונים הנ”ל.
  הנתונים באתר באשר לכל מוצר הינם מידע כללי בלבד ואין לראות בנתונים אלו משום הבטחה לתוצאה כלשהי, או אחריות כלשהי לאופן פעולת המוצר ואין להסתמך על הנתונים הנ”ל בכל צורה שהיא. אין לראות בנתונים המופיעים באתר משום מידע רפואי או המלצה רפואית.
  האתר ו/או מי מטעמו לא יהא אחראי ולא ישא בכל נזק, בין ישיר ובין עקיף, אשר ייגרם למשתמש ו/או לצד ג` כלשהו כתוצאה משימוש במוצר הנמכר באתר ו/או שימוש באתר ו/או רכישה באמצעות האתר ו/או מהסתמכות על כל מידע ו/או נתון המופיע באתר. יחד עם זאת במידה ויש פגם במוצר אתה נדרש לפנות אלינו בהקדם המידי בטלפון 04-8677365 ואנו נבדוק וכמובן נחליף או נחזיר את התשלום במידת הצורך.
 4. אין לראות בכל האמור ו/או הכתוב על המוצר כמידע או המלצה רפואית מוסמכת. אין להסתמך על המידע שעל המוצר ו/או באתר כהבטחה ישירה לתוצאה.

משלוחים

 1. האתר מציע מגוון אפשרויות משלוח להם עלויות שונות וזמני הגעה שונים. המחירים באתר אינם כוללים דמי משלוח. דמי המשלוח יתווספו לתשלום בעת סיום ביצוע ההזמנה. להלן פירוט המשלוחים באתר ועלותם:
  1. משלוח על ידי שליח עד הבית בעלות 35 ₪- ההזמנה תסופק תוך 7 ימי עסקים.(שישי שבת אינם נכללים בספירת ימי עסקים).
  2. שליח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ₪ .
  3. משלוח בנקודת מסירה EPOST בעלות 20 ₪. במשלוח זה ההזמנה תשלח לנקודת מסירה על פי בחירת הלקוח. אין התחייבות לזמן הגעה. במידה ונקודת החלוקה מלאה החבילה תועבר לנקודת החלוקה הקרובה לנקודה אותה הגדיר הלקוח במערכת. 
  4. איסוף עצמי מהחנות בחינם- כתובת החנות החלוץ 29 חיפה. יש לתאם הגעתכם מראש בטלפון 04-8677365.
 2. האתר ישלח את ההזמנה עד 3 ימי עסקים מביצוע ההזמנה. במידת האפשר תשלח ההזמנה מהר יותר.

עסקאות והחזרות

 1. עסקה תיחשב לאחר שהלקוח ביצע את ההזמנה באתר ושילם עליה במלואה.
 2. במידה ויש בעיה עם אספקת פריט שהוזמן האתר יפנה ישירות למבצע ההזמנה טלפונית ויתאם פריט חלופי או זיכוי.
 3. במידה והוזנו לאתר פרטים לא מדויקים ו/או לא נכונים והפריט לא נמסר בשל כך ליעדו יגבו דמי משלוח. לכן יש להקפיד למלא פרטים מדויקים בעיקר כתובת, טלפון ומייל.
 4. הרוכש ראשי לבטל את העסקה בתוך 14 ימי עסקים מקבלת המוצר וזאת בתנאי שהמוצר יוחזר לכתובת האתר. במידה ותבוטל עסקה תוחזר מלוא עלות המוצר בניכוי 5% ממחיר העסקה או 100 ש”ח לפי הנמוך מבניהם בהתאם לאמור בסעיף 14 ה(ב)(1) בחוק הגנת הצרכן. על המוצר לחזור באריזתו המקורית ללא שימוש ו/או פגם.

פרטיות

 1. אין ביכולת האתר להבטיח באופן מלא את פעילותו התקינה של האתר ו/או את בטיחות התוכן ועל כן אין האתר יהיה אחראי במידה וגורמים צד שלישי יפרצו לאתר וישבשו פעילותו ו/או יגנבו פרטי משתמשים.
 2. כל גביית הכספים והסליקה אינה נעשית בתוך דפי האתר אלא דרך חברות סליקה מאובטחות כך שפרטי התשלום אינם נמצאים בתוך מערכות האתר.
 3. במהלך גלישתך ורכישה באתר נאספים הן פרטיך האישיים לצורך הזמנה והן מידע כללי כגון סוג דפדפן, כתובת IP וכו’.
 4. האתר רשאי להשתמש ב- “cookies” בכדי לשפר את חווית השימוש והגלישה. באפשרותך לחסום שימוש ב- “cookies” דרך הדפדפן.
 5. כל המידע שנאסף באתר נועד לשימוש האתר בלבד ואינו מועבר לצדדים אחרים. ברישום והזמנה מהאתר המידע המוזן משמש לאספקת המוצר וכתובת המייל נשמרת ברשימת התפוצה של האתר (ניתן לבטל את קבלת המיילים בכל רגע).

    אחריות

 1. על כל מוצרי החשמל תסופק אחריות של שנה. במידה ומוצר חשמלי או אחר התקבל פגום האתר ידאג להחלפה.
 2. האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות אתר המכירות. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
 3. הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
 4. אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
 5. .האתר לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
 6. להפעלת האחריות ולקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם האתר בטלפון 04-8677365.

אנחנו מאחלים לך חווית קניה נעימה וזמינים לשירותך תמיד דרך עמוד צור קשר או בטלפון 04-8677365.